زیبایی و آرایشمراقبت از پوست

در انتخاب کرم ضد آفتاب سردرگم هستید، این راهنما برای شماست

معرفی برندهای معروف کرم ضدآفتاب

داشتن پوست سالم یکی از مواردی است که به زیبایی پوست شما تاثیر می‌گذارد. در کنار ویژگی ظاهری، پوست وظیفه دارد که در برابر میکروب‌ها از بدنتان محافظت کند. این امر باعث می‌شود تا متخصصان پوست بر روی محصولات پوست کار کنند و موارد جدید ارائه دهند. یکی از این محصولات کرم ضدآفتاب است که یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبتی از پوست بوده و از پوستانتان در برابر آفتاب محافظت می‌کند.

کرم ضدآفتاب

این محصول باعث می‌شود تا پوستتان دیگر لک، کک و مک نزند و از چین و چروک و سرطان جلوگیری کند. اما چه نوع کرم ضدآفتابی برای پوست ما مناسب است؟ در ادامه می‌خواهیم به شما مواردی را بگوییم تا بتوانید یک کرم ضدآفتاب خوب برای خود تهیه کنید.

بهترین مارک‌های کرم ضدآفتاب

بهترین برندهای کرم ضدآفتاب عبارتند از:

کرم ضدآفتاب

  • واتر ایزدین
  • La Roche-Posay
  • درماتیپیک
  • فلوئید مینرال اون
  • Silken تاچا
  • Intolerances استادرم

راهنمای انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب پوست شما

چرا استفاده از کرم ضدآفتاب مهم است؟

کرم‌های ضدآفتاب به‌صورت ژل، کرم، اسپری و لوسیون در بازار قرار دارد. هرکدام از این محصولات با ترکیبات و فرمولاسیون‌های خاصی طراحی شدند و می‌توانند از پوستتان در برابر اشعه‌های خورشید محافظت کند. در کنار مواد تشکیل دهنده SPF اهمیت دارد. SPF معیاری است که نشان دهنده این است که ضدآفتاب تا چه حد می‌تواند از پوستتان محافظت کند.

کرم ضدآفتاب

خورشید دو اشعه مضر فرابنفش با نام‌های UVA و UVB است. این دو اشعه می‌تواند به عمق پوستتان نفوذ کند و عوارضی به همراه دارد. از جمله این عوارض‌ها شامل سوختگی، چین و چروک، انواع لک پوستی و غیره است. بنابراین باید از پوستتان از این اشعه‌ها محافظت کنید. تنها راهکار این است که از یک کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

کرم ضدآفتاب

اکثر افراد بر این باورند که تنها باید از کرم ضدآفتاب باید در روزهای تابستانی استفاده شود. اما متخصصان بر این باورند که شما باید در تمام فصول از این کرم استفاده کنید. حتی در روزهای ابری نیز باید از این محصول استفاده کنید. زیرا در این روزها اشعه خورشید می‌تواند 80 درصد به پوستتان آسیب برساند.

در مجله اوریکا، در بخش زیبایی و آرایش دسته مراقبت از پوست می‌توانید نکات آموزنده درباره محصولات مراقبتی بدست آورید.

چه نوع روتینی برای پوست خشک مناسب است؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا