سبک زندگی

رازهایی برای بلندتر نشان دادن قد

ستارگان مد و فشن که قد آنها کمتر از 175 سانتیمتر است!

در دنیای مد و فشن، قد بلند بودن همیشه به عنوان یک مزیت در نظر گرفته شده است. با این حال، ستاره‌های زیادی وجود دارند که با وجود قد کوتاه، به نمادهای فشن تبدیل شده‌اند و ثابت کرده‌اند که قد، مانعی برای شیک و جذاب بودن نیست.

در واقع، ستاره‌های زیادی در دنیای مد و فشن وجود دارند که قد آنها کمتر از 175 سانتیمتر است و با وجود این، به نمادی از زیبایی و استایل تبدیل شده‌اند.

پس اگر قد شما کوتاه است، نگران نباشید! با استفاده از چند ترفند ساده می‌توانید قد بلندتر به نظر برسید. در اینجا به چند نمونه از این ترفندها اشاره می‌کنیم.

 

رازهایی برای بلندتر نشان دادن قد

در اینجا چند ترفند ساده برای بلند قد نشان دادن شما آورده‌ایم.

لباس‌های متناسب با اندام خود بپوشید. لباس‌های خیلی گشاد یا خیلی تنگ، شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. از رنگ‌های روشن و طرح‌های عمودی استفاده کنید. رنگ‌های روشن شما را بلندتر و طرح‌های عمودی شما را باریک‌تر نشان می‌دهند.

از لباس‌های تک رنگ استفاده کنید. لباس‌های تک رنگ، بدن شما را یکپارچه نشان می‌دهند و شما را بلندتر نشان می‌دهند.

از شلوارهای بلند و راسته استفاده کنید. شلوارهای کوتاه و دمپا شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. از دامن‌ها و پیراهن‌های بلند استفاده کنید.

دامن‌ها و پیراهن‌های کوتاه، پاهای شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. از کمربندهای باریک استفاده کنید. کمربندهای پهن شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند.

از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید. کفش‌های پاشنه بلند، شما را بلندتر و باریک‌تر نشان می‌دهند. از موهای خود به صورت بلند و صاف استفاده کنید. موهای بلند و صاف، شما را بلندتر نشان می‌دهند.

اینجا تصاویری از مشهورترین مدل‌های دنیا که قد آن‌ها زیر 175 است را ملاحظه می‌کنید. همچنین برای خواندن مطالب بیشتر درباره سبک زندگی، با مجله اوریکا همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا